Times-Hats Co ,. Sp. z o.o

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Times-Hats Co. Ltd

Dobre wieści. Czapki wyprzedane wkrótce. Dziękujemy za każdy wysiłek naszej współpracy. BTW, więcej zamówień nadejdzie wkrótce, czy jesteś gotowy?

—— Tara Joseph

Od papierkowej roboty do prawdziwych czapek, ciągle zmienialiśmy szczegóły. Podoba mi się sposób, w jaki traktujesz mój projekt. Zacznijmy od tego w tej kolejności.

—— Andrew Kuiler

Im Online Czat teraz

Times-Hats Co. Ltd

1 2 3
Times-Hats Co. Ltd Times-Hats Co. Ltd Times-Hats Co. Ltd
FACTORY ENVIRONMENT SAMPLE ROOM WORK SHOP

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : OEM/ODM
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 50% - 60%
Czapki "Times" zostały założone w 2010 roku przez kilku młodych, pełnych pasji, ale profesjonalnych czapek, z co najmniej 10-letnim doświadczeniem w branży nakryć głowy, a nasi najlepsi kierownicy są ekspertami w swojej dziedzinie projektowania, sprzedaży, produkcji i zarządzania jakością. to, że jesteśmy dumni z posiadania kreatywnego, sprawnego zespołu pracującego z nami z pełnym zaangażowaniem. Dzięki naszym drugim produktom, które nie są usługowe, wysokiej jakości i uczciwym rozsądnym cenom, mogliśmy szybko rosnąć wraz z naszymi szanowanymi klientami na całym świecie. zawsze uważamy, że tak długo, jak dobrze wykonamy swoją pracę, i jesteśmy dobrzy dla naszych klientów, a także dla naszych pracowników, nie będzie dla nas ograniczeń ...

Szczegóły kontaktu
Times-Hats Co. Ltd

Tel: 86--18666475252

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)